1 / 12
AUDI A5 2.0 tdi QUATTRO 2011g
14 €
03.03.2023 23:02

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Registrirana,zelen karton,servisirana,cela servisna istorija zavedena vo ovlasten servis porsche skopje,240.000 km,8 novi gumi,bez zabeleski,proverka samo vo ovlasten servis.bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

m
Потврден огласувач
078400810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам