1 / 12
OPEL ASTRA K 1.6CDTI 110ks ECOFLEX COSMO NAVI 2017
11.690 €
06.02.2023 16:00

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Opel Astra 1.6 CDTi 2017 Perfektna Sostojba

Registrirana Cela Godina

Evro 6 Mala potrosuvacka 4.4l na 100km

Vo Kolata Nema Nikakvi Dodatni Trosici

cena 12300evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AS AUTO LIDER
с.Мождивњак бб
Потврден огласувач
072231828**********078227781
Испрати Е-маил до огласувачот

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS HIGHLINE 190000KM 4x4 2014

14999 €

MAZDA 3 2.2D SKYACTIV 150KS FULL OPREMA EURO6 2016

10990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам