1 / 12
BMW F30 320D 163KS SPORT LINE AVTOMATIK 8G FACELIFT
20.500 €
05.02.2023 12:03

Кисела Вода / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW F30 320D 120kw(163ks) 2017 godina Avtomatik 8G Facelift so full oprema i 2 kluca donesen od Holandija so plateni site davacki so registracija vo odlicna sostojba vredi da se vidi !

Kristijan : 078/353-289

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avtobanda Plus
Потврден огласувач
078353289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам