Изнајмувам магацин 76м2
5.200 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 15:46

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

76 m²

Изнајмувам магацин 76м2 во кругот на поранешна ф-ка Партизанка, позади Изо-фас. Димензии 15,75х4,8м.
Има метална трокрилна врта, осветлен е и има повеќе приклучоци за монофазна и трофазна струја. Покриен е со бетонска плоча и добро изо0лиран. Има камери пред и зад магацинот. До самиот магацин води асвалтен пат, а пред него има бетонирано плато.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Slavko
Потврден огласувач
078308549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам