1 / 12
VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120KS AVTOMATIK DSG FACELIFT
20.900 €
05.02.2023 12:02

Кисела Вода / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Volkswagen Passat B8 1.6 TDI 88kw(120ks) 2018 godina Avtomatik DSG 7Speed Facelift HIGHLINE so najvisoko nivo na oprema i 2 kluca donesen od Holandija so plateni site davacki so registracija vo odlicna sostojba vredi da se vidi !

Kristijan : 078/353-289

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avtobanda Plus
Потврден огласувач
078353289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам