1 / 12
Se prodava Citroen C4, 1.4 benzin/plin 2009
3.490 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.01.2023 15:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Citroen C4, 1.4 benzin/plin 2009 godina

-klima
-bord kompijuter
-komandi na volan
-elektrika na retrovizori I stakla
-registrirana do 2/2023
-dva kluca
-centralno
-CD radio
-novi zimski gumi
-aluminimski bandasi
-65 kw/90 ks
-181.000 km
Kolata e redovno servisirana, napraven mal servis, mozi zamena so moja doplata
-EKSTRA CENA ZA KES-

Tel. 078-520-640 Aleksandra
078-328-233 Vasko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
078552771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам