1 / 10
BMW E90 LCI FACELIFT 320D XDRIVE 4X4 REG DO 9.2023
8.000 €
Цената е фиксна
19.01.2023 21:05

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

-REGISTRIRANO DO 12.08.2023

-BMW E90 LCI FACELIFT 320XD X-DRIVE 4X4

-130KW/177PS

-2008 GODINA (U KNISKA)

-238.000KM SO SERVISNA KNISKA

-M PAKET SEDISTI

-A TEST FOLII

-SEDISTE SO GREENJE

-SENZORI ZA DOZD

-TEMPOMAT

-ALUMINSKI BANDAZI 16KI SO NOVI GUMI 2021GODINA

-START STOP

-2 KLUCA

-RADIO SO BLUETOOTH

-SERVISIRANO

- MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA, PONUDETE NA VIBER

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Arsim
Потврден огласувач
070631673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам