1 / 2
Се продава користена гарнитура
8.900 МКД
28.11.2022 08:58

Аеродром / Скопје

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е користена, но е во добра состојба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
0038971368455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам