1 / 2
Се изнајмува дуќан
100 €
28.11.2022 13:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

60 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издава дуќан за било каква намена подалеку од градскиот метеж а сепак многу блиску до центар, може да се адаптира спорет потребите

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

B.K
Потврден огласувач
070788167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам