1 / 1
POLUORIKOLKA SHMITZ
1 €
29.11.2022 08:40

Прилеп / Прилеп

Prikolkata vo dobra sostojba ne e registirana 2000 godina dobri gumi i novi jastaci cena po dogovor
Telefon za informacii zvonete na ovaj broj
078 356 086
078 356 086

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075281679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам