1 / 1
Gumi 165/70 r14
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 12:18

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

165

Висина:

70

Дијаметар:

14

Gumi 165/70 r14 letni kako novi Fulda

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Prilep delovi
Потврден огласувач
076730892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам