1 / 9
AUDI A5 S LINE 2.0 TDI 190 PS 2016
24.300 €
31.01.2023 13:00

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

S line oprema
-ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони)
-Алу бандажи со Четири Continental гуми
-
Мултифункционален кожен волан -Електрично подесуване на седишта
- ISOFIX подготовка
-Греење на предни седишта
-WEBASTO
- Централно заклучуване со далечинско
- Централен потпирач за раце напред
- Имобилаззер
-Електрични ретровизори со грење
-Темпомат со подесување дистанца
- Старт/ Стоп систем
-Сензор за светло и дожд
- LED задни светла
- LED предни светла(Bi Xenon)
- Спортски предни седишта
-Навигација
-Сензори за паркираье напред и позади
-Затемнети стакла
-Менувач: Аутоматик

Servisirana vo ovlasten servis na audi so celosna servisna istorija
Kolata e tip top bez nitu edna mana.
Bez zameni! Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.

Cena: 24.300€

+389 78 246 721 Viber/Whatsapp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
078246721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам