1 / 6
Honor magic 4 lite nov neotpakovan od A1
15.000 МКД
Цената е фиксна
13.01.2023 13:06

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Honor magic 4 lite

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam Honor magic 4 lite nov so 2god garancija od A1 kupen na 29.11.2022god so cena od 22000den
So najgolem ekran 6.81inch
5g
Ram 6gb+2gb
Rom 128gb
Grafika Adreno 619
Baterija 4800mAh
Brzo polnenje 66w
Ne se koristi ceka na noviot sopstvenik ,garancija 2 godini od A1

Link za specifikacii
https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/honor_magic4_lite-ampp-11423.php

Moze zamena
1.Tablet 10inch Samsung 4gb ram
2.Samsung telefon 6-8gb ram
3.Xiaomi redmi note 11t pro
4.Xiaomi redmi note 11 pro 5g
Moze so vasa ili moja doplata
Cena za kesh e 15000den
Cena za zamena e 19000den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

laze
Потврден огласувач
070480719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам