1 / 3
Garnitura za sedenje
По Договор
24.03.2023 12:29

Прилеп / Прилеп

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. Mnogu malku koristena. Tel za kontakt: 078 353856. Cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Rozika
Потврден огласувач
078353856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам