1 / 3
Prodavam kukja vo prilep
20.000 €
29.11.2022 18:59

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

56 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mosa pijade 225

Se prodava kukja vo Prilep karsi stadionot na glavna ulica. 2 sobi, so golem podrum 20m2, kukjata e renovirana, Nov pokriv prozori I vrati. Kontakt samo na viber +38976526962 Irena

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
076526962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам