1 / 6
Mercedes e270
4.000 €
Цената е фиксна
29.11.2022 21:02

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedesot e vo odlicna sostojba servisiran motor menjac prometi predni i zadni plocki zadni amortizeri novi
Promeneti ramena novi zadni zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
076570283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам