1 / 5
Вуфер Hertz za vo kola
6.000 МКД
29.01.2023 13:50

Прилеп / Прилеп

Буфер Hertz за во кола
Буферот е купен 260 евра и користен само 3 месеци

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Сабвуфери

Се продава од:

G
Потврден огласувач
072215032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам