1 / 11
Delovi za Ford Mondeo mk2 i mk3
По Договор
31.01.2023 17:06

Прилеп / Прилеп

Delovi za Ford Mondeo mk2 1.8 td i mk3 2004/5 godina
Se prodavaat delovi za Ford Mondeo mk2 i mk3 se sto vi e potrebno za sedan i karavan
Motori, racni menuvaci, ladnjaci, bravi, karoseriski delovi, galanterija...
Prakjame i po kargo

Kontakt telefon
Kiko 075/575-717

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
075575717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам