1 / 2
Delovi za Ford Focus 1.8 tdci
По Договор
31.01.2023 17:07

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat delovi za Ford Focus 1.8 tdci
Motor, menuvac racen, ladnaj, bandazi, karoseriski delovi, bravi, i se ostanato sto vi e potrebno.
Prakjame i po kargo

Kontakt telefon
Kiko 075/575-717

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
075575717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам