1 / 7
Delovi za Opel Signum 2.2 dti 125ks 2004
По Договор
Денес 12:29

Прилеп / Прилеп

Se prodava cel ili na delovi Opel Signum 2.2 dti
Motor, menuvac racen, ladnjak, farovi, shtopovi, maglenki, karoseriski delovi i se sto vi e potrebno.
Za cel ekstra cena
Prakjame i po kargo

Kontakt telefon
Kiko 075/575-717

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
075575717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам