1 / 8
Volkswagen Passat 2.0 140ks
5.600 €
Цената не е фиксна
07.03.2023 15:40

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Volkswagen Passat 2.0 140ks registriran do 7mi mesec 2023 godina so napraven celosen servis pred 2000km.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078 320 187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам