1 / 4
Gumi 195 65 15
2.000 МКД
03.02.2023 08:49

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

Trite se dobri mozi da se vozat uste edna sezona 071 323 307.
Cena 700 den od guma...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070923986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам