1 / 9
BMW X6 3.0D 2011GOD. AVTOZLATESKI
24.999 €
07.12.2022 18:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X6 3.0D 2011GOD
DIZEL 180KW 241KS
TEMPOMAT
CLIMATRONIK DVIZONSKI
GREJACI VO SEDISTA
BLUETHOUT
210000KM SREVISNA KNISKA
CENTRALNO SO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
MALA POTROSUVACKA
ABS-BBACKS
ELECTRIC GLASSES
ELECTRIC RECOVERERS
RADIO CD,USB
ZIMSKI GUMI NOVI
NOVI KOCNICI
EURO 5
5 MESTA ZA SEDENJE
PERFEKTEN
CENA.24999€
TEL.076662150
AVTOZLATESKI. PRILEP
Ul.ALEKSANDAR MAKEDONSKI BR.18
GOLEM IZBOR NA VOZILA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avtozlateski
aleksandar makedonski br18
Потврден огласувач
076662150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам