1 / 4
Alfa 147 fejslift 2008god delovii
1 €
15.03.2023 21:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata se prodava na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
078572642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам