1 / 12
Sony TA-F319R
4.500 МКД
29.12.2022 11:13

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Pojacalo Sony TA-F319R vo dobra sostojba kako vizuelno taka i rabotno. Mozna proba vo sekoe vreme.
Specifications:
Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo)
Frequency response: 7Hz to 100kHz
Total harmonic distortion: 0.03%
Damping factor: 50
Input sensitivity: 2mV (MM), 150mV (line)
Signal to noise ratio: 100dB (line)
Output: 150mV (line)
Dimensions: 430 x 135 x 315mm
Weight: 6.3kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам