1 / 8
HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013
12.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 12:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

Hyundai

Модел:

ix35

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO CENATA VLEGUVAAT DOPOLNITELNO 4 NOVI ZIMSKI GUMI SO ALUMINSKI BANDAZI REGISTRIRANA NA MK TABLICI
070 305 444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070305444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам