1 / 2
Gumi 185/55r14
3.000 МКД
12.01.2023 16:26

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

185

Висина:

55

Дијаметар:

14

Se prodavaat 2 gumi 185/5514
Gumite se kako noci

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Prilep delovi
Потврден огласувач
076730892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам