1 / 5
Garnitura
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2023 13:00

Бутел / Скопје

Trosed dvosed i fotelja sve se pusta za spienje.
Kontakt 076440093 Edisa

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078346499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам