1 / 4
FRIZIDERI ZA DLABOKO
1 €
07.01.2023 19:43

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVAAT DVA FRIZIDERI.
FRIZIDERITE RABOTAT ODLICNO, KORISTENI SE KRATOK PERIOD.
FRIKOM (MNOGU GOLEM OKOLU 700L) ODI ZAEDNO SO METALEN KAPAK
ULKER (STANDARD OKOLU 300L)


TELEFON

075928534

Категорија: Останато

Се продава од:

Bufnas
Потврден огласувач
075588893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам