1 / 3
Bandasi aluminiumski 5*112/15 za audi,passat,golf,seat
100 €
27.01.2023 09:46

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Aluminski bandasi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

ilco
Потврден огласувач
075500355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам