1 / 6
Nsu prima 1963 vespa 150cc oldtimer
1.699 €
15.02.2023 20:57

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

1980

Модел:

Nsu prima

Километри:

10000

Prodavam oldtimer nsu prima vespa made in germany 1963 g odlicna sostojba 071 350 284 nema soobrakajna

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

polo
Потврден огласувач
071350284....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам