1 / 5
Најнов Power INVERTER 12V/230V - 2600W!
9.500 МКД
Цената е фиксна
02.12.2022 12:43

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/220V-2600W!
Peak Power 2600W,
Rated Power 1300W!
Одличен ИНВЕРТЕР за фотоволтаици и Др. за во куќи, викендици, камп приколки, камп комбиња итн,....
Со два USB излеза 5V/2.1A,
Со дисплеј за напонот на акумулаторот,
Со сите електронски заштити.
Одличен за напојување на фрижидер, ЛЦД-ТВ, компјутер, Лаб топ, аудио систем, бормашина или брусилка до 800W, за печка на пелети, пумпа на домашно парно итн,...
Проверен и тестиран најнов Инвертер кој на излез испорачува наизменичен АС напон со чиста синусоида 220V/50Hz како од мрежата!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам