1 / 4
4 celicni bandasi so gumi
4.000 МКД
Цената е фиксна
02.12.2022 13:58

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

Останато

Bandasite se 5*100 R14 letni
Gumite se Champiro 185 60 14
Cena 4000 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078285478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам