1 / 11
BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO
3.850 €
05.01.2023 13:01

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO
Al bandasi
El stakla
Greaci na sedista
Tempomat
Komandi na volan
Climatronik
Rrgistrirana do 23.06.2023 so zelen karton
Kolata e kompletno servisirana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070660122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам