1 / 2
Nov stan kaj solidnost
По Договор
01.02.2023 16:06

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Prilep

Stanot e vo novata zgrada
Na prvi sprat na jugoistok
Cena : 70.000€
za podetalni informacii samo na brojot
078275119
078275119
078275119

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ibraim
Потврден огласувач
070861033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам