1 / 1
asus k53u amd 4gb ram 320 gb hdd kemera
2.000 МКД
03.12.2022 12:33

Аеродром / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

AMD A-Serie

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

asus k53u amd 4gb ram 320 gb hdd kemera

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
076486443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам