1 / 9
Mini One - 2005 / 1.6 benzin 66kw 90hp
3.399 €
Цената не е фиксна
3.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 11:24

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mini One, 2005 godina 1.6 benzin 90ks ili 66kw pogodno malo vozilo i za pocetnik. Kolata e pali vozi, redovno garazirana i redovno servisirana so dva kluca.
Nema registracija momentalno.
Cenata i e 3399e i istata ne e fiksna.

Bez zameni!
071390155

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071390155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам