1 / 6
IMT 539
4.000 €
08.06.2023 18:17

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVA IMT 539 vo ODLICNA SOSTOJBA BEZZ ZABELESKA

PLUGOVI 755 Beogradski
Prikolica Beogradska odlicna sostojba 100%
Trokrilni drlaci
MOZE KOMPLET

Kontakt 070 246 946

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
072316672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам