1 / 12
PEUGEOT 308 1.5 BLUE-HDI 96KW PANORAMA NOVO
14.500 €
07.02.2023 18:21

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Peugeot 308 1.5 Blue-HDI 96kw 2019 godina Euro 6 Allure Panorama so full oprema i 2 kluca od prv sopstvenik doneseno od Holandija so plateni site davacki do registracija vo perfektna sostojba vredi da se vidi !

Kristijan : 078/353-289

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avtobanda Plus
Потврден огласувач
078353289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам