1 / 10
BMW 530 F10 FULL-UNIKAT AUTO-
5 €
28.03.2023 18:53

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

kolata e vo besprekorna sostojba vnatre nadvor e kako od salon redovno servisirana MOZI ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SLAVCO
Потврден огласувач
070648687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам