1 / 6
sedista od fiat grande punto
3.000 МКД
Цената е фиксна
5.000 МКД
26.05.2023 08:31

Прилеп / Прилеп

prodavam standardni sedista od fiat grande punto 2008godina kako novi 075-636-916

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам