1 / 7
Apple Watch series 7
22.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.02.2023 19:53

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi ne koristeni apple watch series 7 41mm stainless steel & ceramic case. So saatite sleduvaat originalnite polnaci i kaiski po vasa zelba.
Saatite imaat 12 meseci garancija.
Besplatna dostava niz cela makedonija.
Cena 22.500 den
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам