1 / 2
prodavam pumpa za voda
1.500 МКД
Цената не е фиксна
04.12.2022 19:45

Гази Баба / Скопје

prodavam motor pumpa za voda nekoristena

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

goran
ul.finska2 br.38
Потврден огласувач
070 897 800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам