1 / 3
Se prodava mercedes A 190
1 МКД
26.01.2023 17:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 190

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Koliceto e ekstra pali vozi! Registracija pominata!!! Mozi zamena za lada niva!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

saso
tocila c 10
Потврден огласувач
075534111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам