1 / 5
BMW 525 avtomatik 218 ks perfektna sostojba
14.999 €
02.02.2023 22:27

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

bmw e vo mnogu dobra sostojba x drive M paket proverka po vasa zelba kaj sakate cena po dogovor moze zamena samo za kamion kolata e na bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...........
Потврден огласувач
071563652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам