1 / 3
Elektricna Digalka Kran Дигалка 1200kg so dalincki bez zicen
15.500 МКД
13.01.2023 11:34

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Elektricna Digalka Kran Дигалка 1200kg so dalincki bez zicen faqa od 30m

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

KZUBR MK
SKOPJE
Потврден огласувач
070780212 075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам