1 / 1
SE IZDAVA KUKA VO CENTAROT NA GRADO
2 €
06.02.2023 09:25

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Sotka geogioski 35

Kukata se izdava cela ili na spratovi
Kompletno namestena
Se izdava za podolg period

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
0038975599757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам