1 / 7
Honor 9X (Nov)
8.500 МКД
9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 13:23

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Honor 9X

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava nov ne koristen Honor 9X. Telefonot sleduva so fabrickata kutija i polnac i ima 12 meseci garancija.
Cena: 8500 den
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам