1 / 7
Samaung galaxy A71
13.000 МКД
01.02.2023 13:23

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A71

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi na koristenje . Telefonot ima mala damka na zadnata kamera koja se poznava minimalno na odredena svetlina.
So telefonot sleduva polnac bez kutija.
Cena: 13,000 den
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам