1 / 3
Germanska ekonomicna pecka
2.000 МКД
Цената е фиксна
09.01.2023 22:28

Кривогаштани / Прилеп

Во исправна состојба. Многу економична
Се пушта и по карго

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Stef
Потврден огласувач
077791167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам